Kontakta oss

Kontakta oss

SmartPipe System Oy i Finland

Ohtolankatu 1
01510 Vanda
Finland

PO-nummer: 2875057-5

Förfrågningar:
+358 10 212 2300
info@smartpipe.fi

Underhåll och installationer:
huolto@smartpipe.fi


Sverige:

Swetex Produkter Ab
E-post:    info@swetex.se
Telefon:   021 – 41 13 00
Address:  Fältmätargatan 16
721 35 Västerås
Org.nr:     556443-9957

Esa Kumpu

Verkställande direktör
+358 400 331 141
esa.kumpu@smartpipe.fi

Marco Poulsen

Marknadsföring
+358 400 604 401
marco.poulsen@smartpipe.fi

Pekka Ikäheimonen

Försäljning
+358 40 900 0011
pekka.ikaheimonen@smartpipe.fi

Sari Vilenius

Försäljning
+358 405 813 590
sari.vilenius@smartpipe.fi

Mikko Eskola

Produkt- och affärsutveckling
+358 50 5550 660
mikko.eskola@smartpipe.fi

Juha Kekäläinen

Installation, underhåll och teknisk expert
+ 358 50  551 0070

juha.kekalainen@smartpipe.fi

Elias Poulsen

Försäljning och underhåll
+358 10 212 2300
elias.poulsen@smartpipe.fi

Marita Romppanen

Kundkoordinator
+358 50 337 2644
marita.romppanen@smartpipe.fi

Teemu Kumpu

Försäljning och underhåll
+35840 754 0774
teemu.kumpu@smartpipe.fi 

Marco Poulsen

Verkställande direktör
+358 400 604 401
marco.poulsen
@smartpipe.fi

Esa Kumpu

Ekonomi
+358 400 331 141
esa.kumpu
@smartpipe.fi

Pekka Ikäheimonen

Försäljning
+358 40 900 0011
pekka.ikaheimonen
@smartpipe.fi

Sari Vilenius

Försäljning
+358 405 813 590
sari.vilenius
@smartpipe.fi

Juha Kekäläinen

Installation, underhåll och teknisk expert
+358 50 551 0070
juha.kekalainen
@smartpipe.fi

Du kan också kontakta oss via blanketten

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Beställ nyhetsbrev

Vi skickar nyheter och intressanta artiklar om rörrengöring direkt till din e-post.

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.